Šodien, 17.novembrī, Valsts kontrole ir publicējusi revīzijas ziņojumu par veikto revīziju SIA “Lielvārdes Remte”. Tāpēc pagājušā nedēļā galvenais notikums bija SIA “Lielvārdes Remte” kapitāldaļu turētāja sapulce. Šajā sapulcē tika skatīti jautājumi, ko pirms neilga laika uzdeva arī iedzīvotāji. Rievīzjas ziņojums atrodams šeit:

http://www.lrvk.gov.lv/uploads/reviziju-zinojumi/2015/2.4.1-18_2015/10.p_revizijas-zinojums_30102015_gala.pdf

  1. SIA “Lielvārdes Remte” jaunas štata vienības netiks izveidotas, uzņēmums darbosies ar esošajiem resursiem.
  2. Jau iepriekš biju iepazinies ar Valsts kontroles ziņojumu, tāpēc SIA “Lielvārdes Remte” valdes priekšsēdētājam uzdevu sagatavot rakstisku rīkojumu par transportlīdzekļu izmantošanu. Turpmāk uzņēmuma darbinieki ārpus darba laika varēs izmantot tikai tās automašīnas, kuras ir aprīkotas ar GPS.
  3. Sakarā ar to, ka valdes priekšsēdētāja automašīnas remonts gadā izmaksā vairākus tūkstošus, piekritu jaunas automašīnas iegādi līzingā.

Tomēr visinteresantākais bija pēdējais sapulcē izskatāmais punkts, par ko pat iepriekš nebiju informēts. SIA “Lielvārdes Remte” galvenā grāmatvede ierosināja šinī gadā paredzēt darbiniekiem prēmijas. Pēc visa tā, ko Valsts kontrole ir secinājusi, šādu priekšlikumu noraidīju, bet atsevišķi par šo jautājumu vēl lems domes deputāti.

Protams ir arī pozitīvas lietas. Šajā nedēļā novadā tika svinēta Lāčplēša diena. Paldies visiem cilvēkiem, kas piedalījās svētku pasākumā! Ļoti ceru, ka nākošgad domes deputāti atbalstīs priekšlikumu par līdzeekļu pieškiršanu Lāčplēša laukuma izveidošanai. No savas puses iestāšos par šīs idejas realizāciju.

Apsveicu visus novada iedzīvotājus Latvijas valsts svētkos! Aicinu visus uz svētku pasākumu šodien 19.00 kultūras namā “Lielvārde”.

P.S. Apsveicu arī Lielvārdes novada Jauniešu domi ar jaunām telpām!

TG Facebook Comments