Šoreiz nedaudz par globālām lietām. Apmeklēju Latvijas Pašvaldības savienības domes sēdi, kurā tika runāts par bēgļu jautājumu un plānoto novadu apvienošanu. Iespaids radās, ka valdība šaurā lokā pieņem lēmumus, bet kā tie darbosies reāli dzīvē, nevienu valdībā neinteresē.

Šonedēļ ar pašvaldības darbiniekiem viesojos Rūjienā, kur tika atklāts sporta laukums. Skatoties nākotnē, nākošgad obligāti ir jāuzsāk sporta laukuma projektēšana pie Lielvārdes pamatskolas, jo paredzams arī Eiropas Savienības līdzfinansējums. Pirmais solis jau izdarīts – pagājušā mēnesī Finanšu komiteja atbalstīja nākamā gada budžetā līdzekļus projekta izstrādei.

Nākošnedēļ tiks izveidota darba grupa, lai beidzot varētu sākt cīņu ar Lielvārdes novadā nesakoptajiem īpašumiem. Visi priekšnosacījumi ir izpildīti, jo šonedēļ avīzē ir publicēti noteikumi šādas darba grupas izveidei.

Ir arī pirmās pozitīvās izmaiņas pašvaldības policijas darbā – pēc konstatētajiem trūkumiem pašvaldības policijas darbā brīvdienās, pašvaldības policijas priekšnieks arī brīvdienās ierodas pārbaudīt policijas darbu.

Tomēr ne viss ir tik pozitīvi. Sestdien SIA “Lielvārdes Remte” automašīna, kura ir izpilddirektora pārziņā, braukāja pa Lielvārdes pilsētu. Un kā varētu izkontrolēt šo automašīnu, ja tai nav GPS. Gandrīz neiespējami, tomēr rītdien Remtes vadītājam došu rīkojumu, ka brīvdienās Remtes darbinieki varēs pārvietoties tikai ar automašīnām, kuras ir aprīkotas ar GPS.

Vēl bija sūdzības, ka nepietiekoši šobrīd tiek nogrābtas lapas Lielvārdes kapos. Pārrunājot šo problēmu ar izpilddirektora vietnieku, nākošnedēļ tiks izstrādāts grafiks kapu sakopšanai.

 

TG Facebook Comments