Diezgan vētraini ir pagājusi pagājušā nedēļa SIA “Lielvārdes Remte”. Vienā dienā ir atlaista iepriekšējā valdes priekšsēdētāja Olita Krastiņa un pieņemts jauns valdes priekšsēdētājs – Raitis Baumanis. Atkal jaunā valdes priekšsēdētāja ievēlēšanā piedalījās tikai viens cilvēks – domes priekšsēdētājs Aivars Troska, bez Tautsaimniecības komitejas vai Attīstības un ekonomikas komitejas deputātu līdzdalības. Līdz ar to, tāpat kā ar Olitas Krastiņas iecelšanu, domes priekšsēdētājs personīgi uzņemas par notiekošo SIA “Lielvārdes Remte”. Zīmīgi, ka Olitas Krastiņas atlaišanas iemesls ir “uzticības zaudēšana” (informācija http://www.lielvarde.lv//page/206&news_id=3496). Uzticību zaudējusi persona, ko pats priekšsēdētājs ir iecēlis.

Kas noticis laika posmā, kamēr uzņēmumu vadīja Olita Krastiņa. SIA “Lielvārdes Remte” ir iesaistīta vairākās tiesvedībās, kuras zaudējot  uzņēmumam būs jāmaksā kompensācijas, un tas tiks maksāts no Lielvārdes novada iedzīvotāju naudas. Ir uzsākti dažu māju remontdarbi, bez saskaņošanas ar iedzīvotājiem un būvvaldes, nezinot arī finansēšanas avotu. SIA “Lielvārdes Remte” ir jauna komercķīla AS “Swedbank” par 280 000,- EUR. Izmantošanas mērķis un aizdevuma atgriešana termiņi – nezināmi.

Jaunais valdes priekšsēdētājs – atkal iecelts bez domes deputātu izvērtēšanas. Dažus deputātus mulsina, ka jaunajam priekšsēdētājam ir uzsākts maksātnespējas process. Tomēr lielākā problēma ir tā, ka no domes puses nav pilnīgi nekāda finanšu kontrole uzņēmumā ar miljonu apgrozījumu. Tāpat arī šajos desmit mēnešos tikai uz vienu mēnesi tika atrasts izpildirektors, cilvēks, kurš var aizstāt valdes priekšsēdētāju. Tāpēc arī tāda nenormāla steiga ar valdes priekšsēdētāja iecelšanu, bet ļoti ceru, ka Raitis Baumanis nezaudēs domes priekšsēdētāja uzticību.

Tāpēc, kamēr netiks sakārtots jautājums par finanšu kontroli SIA “Lielvārdes Remtē”, uzņēmuma vadība arī turpmāk varēs bezatbildīgi rīkoties ar uzņēmuma līdzekļiem!

Domes priekšsēdētāja veltītā kritika man šoreiz ir nevietā, jo domes priekšsēdētājs ir tikai uz šo brīdi 8 deputātu kapitāldaļu pārstāvis SIA “Lielvārdes Remte”, bet ja atklāsies pārkāpumi no domes priekšsēdētāja puses, vai domes priekšsēdētāju atbalstošie deputāti uzņemsies atbildību kopīgi?

Tāpēc arī turpmāk, kamēr netiks saņemta pilna informācija par SIA “Lielvārdes Remte” finansiālo stāvokli, nevienā balsojumā, kurā tiks skatīti jautājumi par SIA “Lielvārdes Remti”, nepiedalīšos!!!

P.S. Laikam domes priekšsēdētājs nav pieradis, ka kāds par viņu var izteikt arī kritiku, jo šobrīd infomatīvajā telpā brīnumainā kārtā tiek atspoguļota tikai domes priekšsēdētāja viedoklis (ogrenet.lv, fakti.lv, Ogres vēstis visiem un protams lielvarde.lv). Vienīgais izņēmums ir šis blogs. Ja kādas personas ir gatavas atbalstīt vietējās avīzītes iznākšanu, kurā tiktu pausts arī no domes priekšsēdētāja atšķirīgs viedoklis, gaidīšu Jūsu ziņu: mkcentrs@hotmail.com vai pa telefonu 29141525.

TG Facebook Comments