Sākšu vispirms ar vārda “mobings” skaidrojumu – Mobings (angļu: mobbing, no to mob — ‘nomākt, uzbrukt’) ir psiholoģiskā terora veids. Varbūt kāds vaicās, kāpēc tāds jautājums? Atbilde meklējama tiesas sēžu kalendārā Zemgales rajona tiesā Aizkraukles tiesu namā:

30.05.2019 10:00 C73291619 C-2916-19/20  Romanovska Irēna  LIELVĀRDES NOVADA PAŠVALDĪBA par iestādes realizētā mobinga konstatēšanu, morālā kaitējuma kompensācijas piedziņu un pienākuma uzlikšanu atvainoties

Irēna Romanovska iepriekš bija Lielvārdes novada pašvaldības Komunikācijas un tūrisma nodaļas vadītāja, bet tagad, kā var spriest pēc ieraksta www.manastiesas.lv iespējams, pašvaldības vadība ir izvērsusi pret bijušo darbinieci “mobingu” jeb latviski sakot psiholoģisko teroru. Būs interesanti, ko lems tiesa. Ziņošu visiem bloga lasītājiem par tiesas pieņemto lēmumu.

Cerams, ka jaunā Lielvārdes novada pašvaldības izpilddirektore Inga Reķe iepazīsies ar šīs lietas materiāliem un izdarīs secinājumus, lai “mobings” Lielvārdes novada pašvaldībā neatkārtotos.

 

TG Facebook Comments