Apsveicu visus Lielvārdes novada devīto klašu absolventus! Daudziem pēc 9.klases sāksies jauns dzīves posms, tiks iegūti jauni klases biedri vai kursa biedri, tomēr kā domes deputāts priecāšos par tiem, kas turpinās mācības Lielvārdes vidusskolā.
Šogad man bija iespēja pabūt divu novadu 9.klases izlaidumos – Ikšķiles novadā un, protams, Lielvārdē – E.Kauliņa Lielvārdes vidusskolā. Lielvārdes 9.klases izlaidums labi noorganizēts, negaidīti, bet vakarā tika noorganizēta diskotēka – bez nekādiem incidentiem un streipuļojošiem jauniešiem, par ko jāsaka paldies pasākuma apsardzei, jo tika kontrolēts, lai skolas telpās netiktu ienests alkohols.
Tomēr bija viena būtiska atšķirība starp Ikšķiles novadu un Lielvārdes novadu. Ikšķiles 9.klases izlaidumā klāt bija gan domes priekšsēdētājs, gan priekšsēdētāja vietniece. Domes priekšsēdētājs pastāstīja par to, ka Ikšķiles vidusskola ar katru gadu paplašinās, un, protams, aicināja skolēnus turpināt mācības Ikšķiles vidusskolā.
Pie mums nebija ne domes priekšsēdētājs, ne domes priekšsēdētāja vietniece, ne arī Izglītības komitejas vadītāja A.Mazitāne. Vai brīdī, kad būtu jāuzrunā skolēni, lai viņi turpinātu mācības vidusskolā, mēs uzgriežam muguru? Pirms pāris nedēļām tika noorganizēts lielisks pasākums, kurā runāja par pašvaldības komunikāciju ar iedzīvotājiem, bet pēc pāris nedēļām mēs parādam, cik ļoti pašvaldības vadībai ir nepieciešama šī komunikācija. Skumji!

TG Facebook Comments