Month: marts 2015

Aicinājums Lielvārdes novada iedzīvotājiem!

SIA “Lielvārdes Remte” politiskā uzraudzība Lielvārdes novada domes priekšsēdētāja Aivara Troskas vadībā ir novedusi pie komunālo pakalpojumu rēķinu pieauguma. Liekas, ka situācija ir bezcerīga, un politiskā bezatbildība turpināsies. Tomēr aicinu iedzīvotājus, kuri ar šo situāciju nav mierā, sūtīt e-pasta vēstules uz dome@lielvarde.lv, kā arī visiem domes deputātiem ar lūgumu izskatīt jautājumu par Aivara Troskas atcelšanu no Lielvārdes novada domes priekšsēdētāja amata. Iesniegums par šāda jautājuma izskatīšanu ir iesniegts Lielvārdes novada domē, bet šā iesnieguma tālāka virzīšana nav notikusi.

Par Lielvārdes novada domes sēdi 25.03.2015.

Šodienas (25.03.2015.) domes sēde kārtējo reizi apliecina, ka Lielvārdes novada domē valda totāla bezatbildība. Vispirms sīkums, bet runājot par Jumpravas pagasta pārvaldes vadītājas Līgas Zariņas dienesta automašīnu izrādās, ka viņas pārvietošanās no darba vietas Jumpravā uz dzīvesvietu Ķegumā ir saskaņota pašvaldībā, un nevienu tas neinteresē, cik papildus līdzekļi tiek tērēti no nodokļu maksātāju naudas.

Domes sēdē izskatot jautājumu par Lielvārdes novada pašvaldības nolikuma apstiprināšanu, pretēji biedrības “Lielnovads” priekšlikumam par komiteju samazināšanu, tika pieņemts lēmums Tautsaimniecības komitejā un Attīstības un ekonomikas komitejā palielināt komitejas sastāvu uz 5 deputātiem.

Tomēr lielākā vilšanās ir par SIA “Lielvārdes Remtes” jautājumu. Februāra rēķini par apkuri salīdzinoši ar siltajiem laika apstākļiem bija diezgan augsti, tomēr tad, kad stāstīju, ka SIA “Lielvārdes Remte” iespējams zaudēs bijušajai valdes priekšsēdētājai 6 500,- EUR, nevienu deputātu neinteresēja, kas par to ir atbildīgs vai no kā prasīt šo atbildību. Domes priekšsēdētājs Aivars Troska neuzņemas pilnīgi nekādu atbildību, līdz ar to cilvēki arī no šī cilvēka neizdarības cieš un cietīs arī materiāli, katru reizi, kad ies apmaksāt SIA “Lielvārdes Remtes” rēķinu. Nav jābrīnās, ka Lielvārdes novadā ir lielākie komunālo pakalpojumu cenas, jo šādi saimniekojot nekas arī nemainīsies. Domes priekšsēdētājam būtu beidzot jāuzņemas arī politiska atbildību par tiem pārkāpumiem, kas ir notikuši SIA “Lielvārdes Remte” pēdējā pusotra gada laikā.

 

Par ko sodīja KNAB Lielvārdes novada domes priekšsēdētāju A.Trosku

Esmu saņēmis vēstuli no KNAB, kurā izskaidrots, par ko tika sodīts Lielvārdes novada domes priekšsēdētājs Aivars Troska. Runa iet par bijušajam SIA “Lielvārdes Remte” valdes priekšsēdētājam Ilgonim Igaunim izmaksāto pabalstu 3 mēnešalgu apmērā, kas ir pretēji likumā noteiktajam. Šajā KNAB vēstulē arī norādīts, ka Lielvārdes novada domei ir tiesības lemt par nepamatoti izmaksāto līdzekļu piedziņu no atbildīgās amatpersonas – domes priekšsēdētāja Aivara Troskas. Esmu izstrādājis lēmumprojektu un iesniedzis domē, bet tā kā domes priekšsēdētājs ir amatpersona, kurš virza jautājumu izskatīšanu domes sēdē, tad šis lēmumprojekts, atrunājoties, ka ir nepieciešama papildus informācija, visticamāk atkal tiks sagatavots putekļu vākšanai. Spriediet paši!

ImageImage (2) Image (6)

Kāpēc iespējams SIA “Lielvārdes Remtes” pakalpojumi ir tik dārgi jeb stāsts par kārtējo tiesvedību

Lielvārdes novada iedzīvotāji par pagājušo mēnesi ir saņēmuši kārtējos lielos rēķinus, un ir neizpratnē par šo faktu. Publicēju video no šīs dienas domes sēdes, kurā skaidroju vienu no pozīcijām, kas sadārdzina šos rēķinus.

Par to, kā SIA “Lielvārdes Remte” saimnieko A.Troska (“Bez tabu” sižets)

http://www.tvplay.lv/parraides/bez-tabu/587665?autostart=true

Pievienoju arī savu komentāru, kuru paudu domes sēdē:

https://youtu.be/x2LFxyNbSCk?t=1h34m31s