Month: jūnijs 2014

Lielvārdes strītbola vasara-2014

29.jūnijā pie Lielvārdes novada sporta centra notika ielu basketbola turnīra «Lielvārdes novada strītbola vasara 2014» otrā posma spēles. Par spīti lietavām, par uzvarām cīnījās veselas deviņas komandas, starp tām arī viena meiteņu.

Lielvārdes novada strītbola turnīra dalībniekus laika apstākļi nelutināja arī otrajā posmā. Tikai pirmo spēli izdevās aizvadīt uz sausa bruģa, bet turpinājums jau bija kā slidotavā. Tiesa, komandu cīņassparu tas nemazināja. Cīņas bija ļoti sīvas, vienīgi pirmā posma uzvarētāja jaunākajā grupā «Dzeltenie aizkari» (Artis Āboliņš, Ēriks Brūvers un Rihards Ošinieks) turpināja krāt panākumus, lai arī šoreiz rezultāti bija nedaudz līdzīgāki.

Meitenes jeb komanda «Gandri» (Rūta Cinīte, Dace Cinīte, Zaiga Cinīte un Baiba Trošcenko), kas spēlēja kopā ar jaunākās grupas puišu komandām, pateicoties labākai punktu attiecībai, ierindojās 2.vietā. Astoņpadsmitgadīgo grupā šoreiz komandu nebija – puiši bija aizbraukuši uz citiem turnīriem.

Vīru grupā spēlēja piecas komandas, bet nebija iepriekšējo uzvarētāju, kuri bija devušies uz airēšanas pasākumu. Viņu vietā pieteicās divas jaunas komandas – «Uzvara» no Rembates unvietējā vienība «Ķiploki» (Jānis Tūtāns, Elvijs Ermanovskis un Iļja Nazarovs), kura, kā vēlāk izrādījās, kļuva par posma uzvarētāju. 

Pastarītes lomā šoreiz iejutās Lielvārdes novada sporta centra komanda, kas bez sava trenera un līdera Pētera tā arī nespēja izcīnīt nevienu uzvaru. 2.vietu posmā ieguva un par kopvērtējuma līderiem kļuva «Lielvārdes tīģeru» basketbolisti (Vladislavs Kozlovskis, Edgars Grazde un Aigars Delvers), bet LNKSF komanda savas lielās uzvaras ieplānojusi nākamajos posmos.

Turnīra 3.posms paredzēts 12.jūlijā, arī tas notiks pie Lielvārdes NSC, 4.posms būs 19.jūlijā Jumpravā, bet fināls norisināsies 27.jūlijā Lielvārdē.

Ainara Puķīša teksts un foto
Materiāls publicēts izdevumā “Ogres Vēstis Visiem”

http://foto3.inbox.lv/ainisp/lielvardes-stritbola-vasara-2014/DSCF2341.jpg

Informācija: www.lielvarde.lv

Vai domes priekšsēdētājs nevirza skatīšanai neērtus jautājumus?

Esmu vērsies pie domes priekšsēdētāja ar ierosinājumu reorganizēt SIA “Lielvārdes Remte” par pašvaldības aģentūru, jo uz šo brīdi deputāti SIA “Lielvārdes Remte” atbild tikai par kredītu piešķiršanu, bet par saimniecisko darbību nekāda atbildība nepastāv. Lielvārdes novada pašvaldības nolikums nosaka:

140. Deputātam ir tiesības iesniegt pieprasījumus, ierosinājumus, lēmumu projektus un
iesniegumus. Tos iesniedz rakstveidā Kancelejā. Uz deputātu iesniegtajiem lēmumu
projektiem un ierosinājumiem, kuru realizācija iespējama tikai izskatot tos darba grupu,
komisiju, komiteju vai domes sēdēs, neattiecas Iesniegumu likumā noteiktie atbildes
sniegšanas termiņi un citi nosacījumi. Komisiju, komiteju vai domes sēdes pieņemtie
lēmumi tiek uzskatīti par atbildi iesniedzējam.

Kaut arī ierosinājumu iesniedzu 18.jūnijā, atbilde par ierosinājuma tālāko virzību nav saņemta. Vai domes priekšsēdētājs nevirza skatīšanai neērtus jautājumus?

Sveicu Lielvārdes novada iedzīvotājus Līgo svētkos!

Lai saulaina Līgo diena un Jāņu naktī nesamērcētas kājas!

Lielvārdes strītbola pirmajā posmā uzvar «BACCA BOLS»

14.jūnijā notika ielu basketbola turnīra «Lielvārdes novada strītbola vasara 2014» pirmais posms. Pieaugušo grupā triumfēja komanda «BACCA BOLS», jaunākajās grupās – «Dzeltenie aizkari» un «Zebras».

Lai arī turnīra dienā laika apstākļi nebija tie patīkamākie – samērā vēss, kā arī stiprs lietus, cīņā par uzvaru pirmā posma spēlēs iesaistījās septiņas komandas. Pieaugušo grupā uzvarēja komanda «BACCA BOLS» ar Agri Pikšēnu, Edgaru Breimani, Iļju Nazarovu un Daini Tūtānu sastāvā, vecuma grupā līdz 18 gadu vecumam – «Zebras» (Maikls Adžiboije, Viesturs Otto Valters un Kristers Puķītis), bet jaunākajā grupā (1999.g. dzim. un jaun.) – «Dzeltenie aizkari» (Artis Āboliņš, Kristers Auniņš, Rolands Ošinieks un Ēriks Brūvers).

Nākamais sacensību posms paredzēts 29.jūnijā, arī tas notiks pie Lielvārdes novada sporta centra.

Lielvārdes novada sporta darba organizatora Ainara Puķīša teksts
Materiāls publicēts izdevumā “Ogres Vēstis Visiem”

Papildus informācija: http://www.lielvarde.lv//page/865&news_id=3146

Komiteja skatīs ierosinājumu par Dienas centra filiāles izveidi Kaibalas pamatskolā

 

Lielvārdes novada domes Sociālo, medicīnas un reliģijas jautājumu komiteja skatīs manu ierosinājumu par Dienas centra filiāles izveidi Kaibalas pamatskolā.

 

LIELVĀRDES NOVADA DOME

SOCIĀLO, MEDICĪNAS UN RELIĢIJAS JAUTĀJUMU KOMITEJA

 

2014.gada 18.jūnujā                                               Raiņa ielā 11A, Lielvārdē

plkst.13.00

 

DARBA KĀRTĪBA

 

  1. Par finansējuma piešķiršanu Lielvārdes novada sociālajām dienestam tehniskā projekta izstrādei Sociālā dienas aprūpes centra filiāles izveidošanai Jumpravā, Ceriņu ielā 2A.
  2. Par līdzfinansējumu biedrībai „Agrīnās iejaukšanās Latvijā attīstības biedrība” projekta „Ģimenes asistentu pakalpojuma attīstīšana Lielvārdes novadā” īstenošanai.
  3. Deputāta J.Āboliņa iesniegums „Par Sociālā dienas aprūpes centra Kaibalas filiāles izveidi – Kaibalas pamatskolas darbmācības ēkā”.
  4. Lielvārdes novada sociālo pabalstu un sociālo pakalpojumu budžeta izlietojums 2014.gada 5mēnešos.
  5. Informācija par piedāvājumu telpu nomai.
  6. Informatīvi jautājumi.